download All Football App

Final

05-20 00:15

Chelsea

1 : 0

Manchester United

Semi Finals

04-22 00:15

Manchester United

2 : 1

Tottenham Hotspur

04-22 22:00

Chelsea

2 : 0

Southampton

Quarter Finals

03-17 20:15

Swansea City

0 : 3

Tottenham Hotspur

03-18 03:45

Manchester United

2 : 0

Brighton & Hove Albion

03-18 21:30

Wigan Athletic

0 : 2

Southampton

03-19 00:30

Leicester City

1 : 2

Chelsea

5th Round Replays

02-28 04:05

Swansea City

2 : 0

Sheffield Wednesday

03-01 03:45

Tottenham Hotspur

6 : 1

Rochdale

5th Round

02-17 03:45

Leicester City

1 : 0

Sheffield United

02-17 04:00

Chelsea

4 : 0

Hull City

02-17 20:30

Sheffield Wednesday

0 : 0

Swansea City

02-17 23:00

West Bromwich Albion

1 : 2

Southampton

02-17 23:15

Brighton & Hove Albion

3 : 1

Coventry City

02-18 01:30

Huddersfield Town

0 : 2

Manchester United

02-19 00:00

Rochdale

2 : 2

Tottenham Hotspur

02-20 03:55

Wigan Athletic

1 : 0

Manchester City

4th Round Replays

02-07 03:45

Birmingham City

1 : 4

Huddersfield Town

02-07 03:45

Rochdale

1 : 0

Millwall

02-07 04:05

Swansea City

8 : 1

Notts County

02-08 03:45

Tottenham Hotspur

2 : 0

Newport County

4th Round

01-27 03:45

Sheffield Wednesday

3 : 1

Reading

01-27 03:55

Yeovil Town

0 : 4

Manchester United

01-27 20:30

Peterborough United

1 : 5

Leicester City

01-27 23:00

Huddersfield Town

1 : 1

Birmingham City

01-27 23:00

Notts County

1 : 1

Swansea City

01-27 23:00

Milton Keynes Dons

0 : 1

Coventry City

01-27 23:00

Millwall

2 : 2

Rochdale

01-27 23:00

Southampton

1 : 0

Watford

01-27 23:00

Middlesbrough

0 : 1

Brighton & Hove Albion

01-27 23:00

Wigan Athletic

2 : 0

West Ham United

01-27 23:00

Hull City

2 : 1

Nottingham Forest

01-27 23:00

Sheffield United

1 : 0

Preston North End

01-28 01:30

Newport County

1 : 1

Tottenham Hotspur

01-28 03:45

Liverpool

2 : 3

West Bromwich Albion

01-28 21:30

Chelsea

3 : 0

Newcastle United

01-29 00:00

Cardiff City

0 : 2

Manchester City

3rd Round Replays

01-17 03:45

Leicester City

2 : 0

Fleetwood Town

01-17 03:45

Mansfield Town

1 : 4

Cardiff City

01-17 03:45

West Ham United

1 : 0

Shrewsbury Town

01-17 03:45

Sheffield Wednesday

2 : 0

Carlisle United

01-17 04:00

Reading

3 : 0

Stevenage

01-18 03:45

Swansea City

2 : 1

Wolverhampton Wanderers

01-18 03:45

Wigan Athletic

3 : 0

AFC Bournemouth

01-18 04:00

Chelsea

1 : 1

Norwich City

3rd Round

01-06 03:55

Liverpool

2 : 1

Everton

01-06 04:00

Manchester United

2 : 0

Derby County

01-06 20:45

Fleetwood Town

0 : 0

Leicester City

01-06 21:00

Middlesbrough

2 : 0

Sunderland

01-06 23:00

Carlisle United

0 : 0

Sheffield Wednesday

01-06 23:00

Wycombe Wanderers

1 : 5

Preston North End

01-06 23:00

Fulham

0 : 1

Southampton

01-06 23:00

Millwall

4 : 1

Barnsley

01-06 23:00

Newcastle United

3 : 1

Luton Town

01-06 23:00

Stevenage

0 : 0

Reading

01-06 23:00

Wolverhampton Wanderers

0 : 0

Swansea City

01-06 23:00

Manchester City

4 : 1

Burnley

01-06 23:00

Cardiff City

0 : 0

Mansfield Town

01-06 23:00

Blackburn Rovers

0 : 1

Hull City

01-06 23:00

Doncaster Rovers

0 : 1

Rochdale

01-06 23:00

Exeter City

0 : 2

West Bromwich Albion

01-06 23:00

Queens Park Rangers

0 : 1

Milton Keynes Dons

01-06 23:00

Brentford

0 : 1

Notts County

01-06 23:00

Ipswich Town

0 : 1

Sheffield United

01-06 23:00

Yeovil Town

2 : 0

Bradford City

01-06 23:00

Bolton Wanderers

1 : 2

Huddersfield Town

01-06 23:00

Watford

3 : 0

Bristol City

01-06 23:00

Birmingham City

1 : 0

Burton Albion

01-06 23:00

Coventry City

2 : 1

Stoke City

01-06 23:00

AFC Bournemouth

2 : 2

Wigan Athletic

01-06 23:00

Aston Villa

1 : 3

Peterborough United

01-07 01:30

Norwich City

0 : 0

Chelsea

01-07 20:00

Newport County

2 : 1

Leeds United

01-07 22:00

Shrewsbury Town

0 : 0

West Ham United

01-07 23:00

Tottenham Hotspur

3 : 0

AFC Wimbledon

01-08 00:00

Nottingham Forest

4 : 2

Arsenal

01-09 03:45

Brighton & Hove Albion

2 : 1

Crystal Palace

2nd Round Replays

12-13 03:45

Peterborough United

5 : 2

Woking

12-13 03:45

Yeovil Town

3 : 2

Port Vale

12-13 03:45

Wigan Athletic

3 : 2

AFC Fylde

12-13 03:45

Exeter City

2 : 1

Forest Green Rovers

12-14 03:45

Crewe Alexandra

0 : 1

Blackburn Rovers

12-15 03:45

Hereford

0 : 2

Fleetwood Town

12-20 03:45

Carlisle United

3 : 1

Gillingham

2nd Round

12-02 03:55

AFC Fylde

1 : 1

Wigan Athletic

12-02 20:30

Notts County

3 : 2

Oxford City

12-02 23:00

Milton Keynes Dons

4 : 1

Maidstone United

12-02 23:00

Fleetwood Town

1 : 1

Hereford

12-02 23:00

Forest Green Rovers

3 : 3

Exeter City

12-02 23:00

Port Vale

1 : 1

Yeovil Town

12-02 23:00

Shrewsbury Town

2 : 0

Morecambe

12-02 23:00

Gillingham

1 : 1

Carlisle United

12-02 23:00

Stevenage

5 : 2

Swindon Town

12-02 23:00

Bradford City

3 : 1

Plymouth Argyle

12-03 22:00

Coventry City

3 : 0

Boreham Wood

12-03 22:00

Blackburn Rovers

3 : 3

Crewe Alexandra

12-03 22:00

Gateshead

0 : 5

Luton Town

12-03 22:00

Mansfield Town

3 : 0

Guiseley

12-03 22:00

AFC Wimbledon

3 : 1

Charlton Athletic

12-03 22:00

Doncaster Rovers

3 : 0

Scunthorpe United

12-03 22:00

Wycombe Wanderers

3 : 1

Leatherhead

12-03 22:00

Newport County

2 : 0

Cambridge United

12-03 22:00

Woking

1 : 1

Peterborough United

12-05 03:45

Slough Town

0 : 4

Rochdale

1st Round Replays

11-15 03:45

Accrington Stanley

1 : 1

Guiseley

11-15 03:45

Bury

0 : 3

Woking

11-15 03:45

Scunthorpe United

1 : 0

Northampton Town

11-16 03:45

Tranmere Rovers

0 : 5

Peterborough United

11-17 03:45

Billericay

1 : 3

Leatherhead

1st Round

11-04 03:45

Port Vale

2 : 0

Oxford United

11-04 03:45

Notts County

4 : 2

Bristol Rovers

11-04 03:55

Hyde Utd

0 : 4

Milton Keynes Dons

11-04 20:30

Shaw Lane Aquaforce

1 : 3

Mansfield Town

11-04 23:00

Colchester United

0 : 1

Oxford City

11-04 23:00

Plymouth Argyle

1 : 0

Grimsby Town

11-04 23:00

AFC Wimbledon

1 : 0

Lincoln City

11-04 23:00

Rochdale

4 : 0

Bromley

11-04 23:00

Carlisle United

3 : 2

Oldham Athletic

11-04 23:00

Cheltenham Town

2 : 4

Maidstone United

11-04 23:00

Crewe Alexandra

2 : 1

Rotherham United

11-04 23:00

Gillingham

2 : 1

Leyton Orient

11-04 23:00

Gainsborough Trinity

0 : 6

Slough Town

11-04 23:00

Stevenage

5 : 0

Nantwich Town

11-04 23:00

Northampton Town

0 : 0

Scunthorpe United

11-04 23:00

Gateshead

2 : 0

Chelmsford City

11-04 23:00

Wigan Athletic

2 : 1

Crawley Town

11-04 23:00

Bradford City

2 : 0

Chesterfield

11-04 23:00

Morecambe

3 : 0

Hartlepool United

11-04 23:00

Yeovil Town

1 : 0

Southend United

11-04 23:00

Peterborough United

1 : 1

Tranmere Rovers

11-04 23:00

Forest Green Rovers

1 : 0

Macclesfield Town

11-04 23:00

AFC Fylde

4 : 2

Kidderminster Harriers

11-04 23:00

Luton Town

1 : 0

Portsmouth

11-04 23:00

Shrewsbury Town

5 : 0

Aldershot Town

11-04 23:00

Hereford

1 : 0

AFC Telford United

11-04 23:00

Blackburn Rovers

3 : 1

Barnet

11-04 23:00

Ebbsfleet United

2 : 6

Doncaster Rovers

11-04 23:00

Boreham Wood

2 : 1

Blackpool

11-05 01:15

Newport County

2 : 1

Walsall

11-05 22:00

Dartford

1 : 5

Swindon Town

11-05 22:00

Solihull Moors

0 : 2

Wycombe Wanderers

11-05 22:00

Woking

1 : 1

Bury

11-05 22:00

Coventry City

2 : 0

Maidenhead United

11-05 22:00

Guiseley

0 : 0

Accrington Stanley

11-05 22:00

Cambridge United

1 : 0

Sutton United

11-05 22:00

Leatherhead

1 : 1

Billericay

11-05 22:00

Charlton Athletic

3 : 1

Truro City

11-05 22:00

Exeter City

3 : 1

Heybridge Swifts

11-07 03:45

Chorley FC

1 : 2

Fleetwood Town

4th Round Qualifying Replays

10-17 02:30

Chelmsford City

1 : 0

Bath City

10-18 02:45

Boston United

3 : 4

Chorley FC

10-18 02:45

Bromley

3 : 0

Dover Athletic

10-18 02:45

Kettering Town

0 : 1

Nantwich Town

10-18 02:45

Concord Rangers

1 : 2

Woking

10-18 02:45

Ebbsfleet United

3 : 0

East Thurrock United

10-18 02:45

Enfield Town

1 : 3

Maidstone United

10-18 02:45

Ossett Town

1 : 2

Solihull Moors

10-18 02:45

Billericay

2 : 1

Brackley Town

10-18 02:45

Leyton Orient

1 : 0

Dagenham & Redbridge

4th Round Qualifying

10-14 19:30

St Albans City

1 : 3

Boreham Wood

10-14 22:00

Buxton FC

1 : 2

Gateshead

10-14 22:00

East Thurrock United

0 : 0

Ebbsfleet United

10-14 22:00

Paulton Rovers

2 : 3

Sutton United

10-14 22:00

Margate

1 : 2

Leatherhead

10-14 22:00

Maidstone United

2 : 2

Enfield Town

10-14 22:00

Burgess Hill Town

0 : 1

Dartford

10-14 22:00

Slough Town

1 : 0

Folkestone

10-14 22:00

Dover Athletic

0 : 0

Bromley

10-14 22:00

Hampton Richmond Borough

0 : 2

Truro City

10-14 22:00

Woking

1 : 1

Concord Rangers

10-14 22:00

Haringey Borough

2 : 4

Heybridge Swifts

10-14 22:00

Maidenhead United

2 : 1

Havant & Waterlooville

10-14 22:00

Oxford City

1 : 0

Bognor Regis Town

10-14 22:00

Bath City

0 : 0

Chelmsford City

10-14 22:00

Aldershot Town

1 : 0

Torquay United

10-14 22:00

Eastleigh

1 : 2

Hereford

10-14 22:00

Dagenham & Redbridge

0 : 0

Leyton Orient

10-14 22:00

Stourbridge

0 : 5

Macclesfield Town

10-14 22:00

Scarborough

0 : 2

Hyde Utd

10-14 22:00

Kidderminster Harriers

2 : 0

Chester FC

10-14 22:00

AFC Fylde

1 : 0

Wrexham

10-14 22:00

Guiseley

6 : 0

Shildon AFC

10-14 22:00

Nantwich Town

1 : 1

Kettering Town

10-14 22:00

Harrogate Town

1 : 2

Gainsborough Trinity

10-14 22:00

AFC Telford United

3 : 1

United of Manchester

10-14 22:00

Chorley FC

0 : 0

Boston United

10-14 22:00

South Shields

1 : 2

Hartlepool United

10-14 22:00

Solihull Moors

1 : 1

Ossett Town

10-14 22:00

Halifax Town

1 : 3

Tranmere Rovers

10-14 22:00

Brackley Town

3 : 3

Billericay

10-15 22:00

Shaw Lane Aquaforce

2 : 1

Barrow

3rd Round Qualifying Replays

10-03 02:45

Bradford Park Avenue

0 : 2

Harrogate Town

10-04 02:45

Ossett Town

0 : 0

Northwich Victoria

10-04 02:45

AFC Telford United

4 : 1

Stafford Rangers

10-04 02:45

United of Manchester

1 : 0

Stockport County

10-04 02:45

Gainsborough Trinity

2 : 0

Leamington

10-04 02:45

Harlow Town

1 : 2

East Thurrock United

10-04 02:45

Billericay

6 : 1

Hungerford Town

10-04 03:00

Stratford Town

1 : 4

Scarborough

3rd Round Qualifying

09-30 19:30

Ashton Athletic

0 : 1

Chorley FC

09-30 22:00

Hereford

2 : 0

Hornchurch

09-30 22:00

Slough Town

2 : 1

Poole Town

09-30 22:00

Brackley Town

4 : 1

Braintree Town

09-30 22:00

Burgess Hill Town

1 : 0

Wealdstone FC

09-30 22:00

Concord Rangers

3 : 0

Dorking

09-30 22:00

East Thurrock United

2 : 2

Harlow Town

09-30 22:00

Chelmsford City

2 : 1

Weymouth

09-30 22:00

Cinderford Town

2 : 3

Hampton Richmond Borough

09-30 22:00

Oxford City

4 : 2

Leiston FC

09-30 22:00

Margate

2 : 0

Herne Bay

09-30 22:00

St Albans City

2 : 1

Bridport

09-30 22:00

Truro City

4 : 1

Sudbury

09-30 22:00

Eastbourne Borough

0 : 2

Bognor Regis Town

09-30 22:00

Bath City

3 : 0

Hemel Hempstead Town

09-30 22:00

Needham Market

1 : 6

Dartford

09-30 22:00

Haringey Borough

4 : 1

Bideford AFC

09-30 22:00

Hungerford Town

1 : 1

Billericay

09-30 22:00

Ashford Town

1 : 2

Leatherhead

09-30 22:00

Folkestone

2 : 1

Aylesbury United

09-30 22:00

Heybridge Swifts

2 : 1

Frome Town

09-30 22:00

Northwich Victoria

2 : 2

Ossett Town

09-30 22:00

AFC Mansfield

0 : 2

Boston United

09-30 22:00

Stafford Rangers

1 : 1

AFC Telford United

09-30 22:00

Newcastle Benfield

0 : 1

Kidderminster Harriers

09-30 22:00

Nantwich Town

3 : 1

Nuneaton Borough

09-30 22:00

Boston Town

2 : 3

Hyde Utd

09-30 22:00

Banbury United

2 : 3

Shildon AFC

09-30 22:00

Scarborough

2 : 2

Stratford Town

09-30 22:00

Basford Utd

2 : 3

Kettering Town

09-30 22:00

Shaw Lane Aquaforce

2 : 1

Lancaster City

09-30 22:00

Buxton FC

2 : 1

Alvechurch

09-30 22:00

Stockport County

3 : 3

United of Manchester

09-30 22:00

Leamington

0 : 0

Gainsborough Trinity

09-30 22:00

Stourbridge

3 : 1

Alfreton Town

09-30 22:00

South Shields

3 : 2

York City

09-30 22:00

Harrogate Town

0 : 0

Bradford Park Avenue

09-30 22:00

Swindon Supermarine

2 : 3

Paulton Rovers

09-30 22:00

Enfield Town

3 : 0

Phoenix Sports

09-30 22:00

Hayes Yeading United

0 : 4

Havant & Waterlooville

2nd Round Qualifying Replays

09-19 02:45

Cambridge City

0 : 2

St Albans City

09-20 02:30

Burgess Hill Town

3 : 0

Colney Heath

09-20 02:45

Enfield Town

5 : 0

Hanwell Town

09-20 02:45

Potters Bar Town

0 : 3

Hampton Richmond Borough

09-20 02:45

Hayes Yeading United

2 : 0

FC Romania

09-20 02:45

Phoenix Sports

1 : 1

Glebe

09-20 02:45

Billericay

5 : 0

Thamesmead Town

09-20 02:45

Wingate Finchley

1 : 2

Hemel Hempstead Town

09-20 02:45

Royston Town

1 : 2

Braintree Town

09-20 02:45

Rushden Diamonds XI

1 : 3

Alfreton Town

09-20 02:45

Rushall Olympic

1 : 2

AFC Mansfield

09-20 02:45

Haughmond

0 : 5

Boston United

09-20 02:45

United of Manchester

6 : 2

Handsworth Parramore

09-20 02:45

Hyde Utd

2 : 0

Warrington Town AFC

09-21 02:30

Cadbury Heath

2 : 3

Bridport

09-27 02:45

Heybridge Swifts

1 : 1

Metropolitan Police

09-27 02:45

Bideford AFC

1 : 0

Bodmin Town

2nd Round Qualifying

09-16 19:30

Deeping Rangers

2 : 4

Kidderminster Harriers

09-16 22:00

Welling United

1 : 2

Haringey Borough

09-16 22:00

Colney Heath

3 : 3

Burgess Hill Town

09-16 22:00

Wealdstone FC

4 : 0

Faversham Town

09-16 22:00

Cheshunt

1 : 3

Dorking

09-16 22:00

Folkestone

3 : 3

Tooting Mitcham Unted

09-16 22:00

Eastbourne Borough

4 : 3

Carshalton Athletic FC

09-16 22:00

Kingstonian

0 : 3

Brackley Town

09-16 22:00

Glebe

2 : 2

Phoenix Sports

09-16 22:00

Hertford Town

1 : 2

Hornchurch

09-16 22:00

Baldock Town

1 : 2

Aylesbury United

09-16 22:00

Kings Langley

0 : 1

Margate

09-16 22:00

Ware

2 : 5

Leatherhead

09-16 22:00

Chelmsford City

7 : 0

Ramsgate

09-16 22:00

Metropolitan Police

2 : 2

Heybridge Swifts

09-16 22:00

Hemel Hempstead Town

0 : 0

Wingate Finchley

09-16 22:00

Horsham

2 : 5

Herne Bay

09-16 22:00

St Albans City

3 : 3

Cambridge City

09-16 22:00

Biggleswade Town

0 : 1

East Thurrock United

09-16 22:00

Gloucester City

0 : 3

Hungerford Town

09-16 22:00

Paulton Rovers

3 : 2

Kidlington

09-16 22:00

Salisbury

0 : 2

Poole Town

09-16 22:00

Truro City

2 : 0

AFC Portchester

09-16 22:00

Bath City

6 : 0

Knaphill

09-16 22:00

Banbury United

2 : 0

Thatcham Town

09-16 22:00

Weymouth

2 : 0

Chippenham Town

09-16 22:00

Tavistock

1 : 2

Frome Town

09-16 22:00

Cinderford Town

1 : 0

Hartley Wintney

09-16 22:00

Bognor Regis Town

2 : 1

Weston-super-Mare

09-16 22:00

Gosport Borough

1 : 2

Swindon Supermarine

09-16 22:00

Bridport

2 : 2

Cadbury Heath

09-16 22:00

Havant & Waterlooville

2 : 1

Merthyr Town

09-16 22:00

Hanwell Town

0 : 0

Enfield Town

09-16 22:00

Slough Town

3 : 2

Dulwich Hamlet

09-16 22:00

Needham Market

2 : 0

Chesham United

09-16 22:00

Marlow

0 : 2

Ashford Town

09-16 22:00

Whitehawk

1 : 3

Oxford City

09-16 22:00

Hampton Richmond Borough

1 : 1

Potters Bar Town

09-16 22:00

Dartford

3 : 1

Barking

09-16 22:00

Shepshed Dynamo

0 : 1

Nantwich Town

09-16 22:00

Boston United

1 : 1

Haughmond

09-16 22:00

Stafford Rangers

1 : 0

Tamworth

09-16 22:00

Lancaster City

4 : 0

Droylsden

09-16 22:00

Stalybridge Celtic

1 : 3

Chorley FC

09-16 22:00

Stockport County

1 : 0

Curzon Ashton FC

09-16 22:00

Blyth Spartans

1 : 2

Shaw Lane Aquaforce

09-16 22:00

Scarborough

2 : 0

Sunderland RCA

09-16 22:00

Shildon AFC

1 : 0

Altrincham

09-16 22:00

Handsworth Parramore

1 : 1

United of Manchester

09-16 22:00

Spennymoor Town

1 : 2

Gainsborough Trinity

09-16 22:00

Harrogate Town

3 : 0

Penistone Church

09-16 22:00

Warrington Town AFC

1 : 1

Hyde Utd

09-16 22:00

Newcastle Benfield

2 : 1

Ashton United

09-16 22:00

Ossett Town

1 : 0

Atherton Collieries

09-16 22:00

Southport

0 : 3

Bradford Park Avenue

09-16 22:00

Darlington 1883

0 : 3

South Shields

09-16 22:00

Salford City

1 : 2

York City

09-16 22:00

Lowestoft Town

0 : 1

Harlow Town

09-16 22:00

Sudbury

3 : 0

Chipstead FC

09-16 22:00

Braintree Town

2 : 2

Royston Town

09-16 22:00

Concord Rangers

4 : 0

Tunbridge Wells

09-16 22:00

Leiston FC

4 : 2

Crowborough Athletic

09-16 22:00

Dereham

1 : 2

Boston Town

09-16 22:00

Buxton FC

4 : 1

Chasetown

09-16 22:00

Grantham Town

3 : 4

Alvechurch

09-16 22:00

Westfields

0 : 2

Leamington

09-16 22:00

Alfreton Town

2 : 2

Rushden Diamonds XI

09-16 22:00

Basford Utd

1 : 0

Mickleover Sports

09-16 22:00

Kettering Town

2 : 0

Kidsgrove Athletic

09-16 22:00

Nuneaton Borough

3 : 1

King's Lynn Town

09-16 22:00

AFC Telford United

2 : 0

Barwell

09-16 22:00

Stratford Town

4 : 1

Redditch United

09-16 22:00

AFC Kempston Rovers

0 : 4

Hereford

09-16 22:00

AFC Mansfield

0 : 0

Rushall Olympic

09-17 20:00

FC Romania

2 : 2

Hayes Yeading United

09-17 21:00

Thamesmead Town

1 : 1

Billericay

09-17 22:00

Splott Albion

0 : 4

Ashton Athletic

09-17 22:00

Northwich Victoria

1 : 0

North Ferriby United

09-17 22:00

Stourbridge

2 : 0

St Ives Town

09-21 02:45

Bodmin Town

1 : 1

Bideford AFC

1st Round Qualifying Replays

09-05 02:45

Hitchin Town

1 : 1

Haringey Borough

09-06 02:30

Hartley Wintney

1 : 0

Basingstoke Town

09-06 02:45

Altrincham

2 : 1

abbey hey

09-06 02:45

Liversedge

0 : 4

Sunderland RCA

09-06 02:45

Northwich Victoria

2 : 0

Mossley

09-06 02:45

Hayes Yeading United

4 : 3

Maldon & Tiptree

09-06 02:45

Biggleswade Town

3 : 2

North Leigh

09-06 02:45

Wingate Finchley

4 : 2

Hendon

09-06 02:45

Harlow Town

2 : 1

Thurrock

09-06 02:45

Mildenhall Town

2 : 4

Sudbury

09-06 02:45

Chipstead FC

4 : 0

Littlehampton Town

09-06 02:45

Egham Town

2 : 4

Ramsgate

09-06 02:45

Tunbridge Wells

3 : 0

Haywards Heath Town

09-06 02:45

Taunton Town

1 : 2

Tavistock

09-07 02:45

Grays Athletic

2 : 3

Hertford Town

09-07 03:00

Westfields

1 : 0

Soham Town Rangers

1st Round Qualifying

09-02 02:45

City of Liverpool

1 : 2

Nantwich Town

09-02 02:45

Cambridge City

3 : 1

St Neots Town

09-02 02:45

Kingstonian

3 : 2

Shoreham

09-02 19:30

Billericay

5 : 0

Didcot Town

09-02 22:00

Penistone Church

3 : 2

Whitby Town

09-02 22:00

Splott Albion

3 : 2

Barnoldswick Town

09-02 22:00

Warrington Town AFC

1 : 0

Grimsby Borough

09-02 22:00

Ashton Athletic

2 : 1

Bamber Bridge

09-02 22:00

Kidsgrove Athletic

3 : 2

Clitheroe

09-02 22:00

Stalybridge Celtic

2 : 1

Farsley Celtic

09-02 22:00

Marine

1 : 3

Ashton United

09-02 22:00

Shaw Lane Aquaforce

3 : 1

Radcliffe Borough

09-02 22:00

Scarborough

1 : 0

Workington

09-02 22:00

Bottesford Town

0 : 1

Shildon AFC

09-02 22:00

Cleethorpes Town

1 : 2

Atherton Collieries

09-02 22:00

Colne

0 : 1

Lancaster City

09-02 22:00

Ossett Town

2 : 1

Consett AFC

09-02 22:00

Hyde Utd

1 : 0

Kendal Town

09-02 22:00

Droylsden

4 : 3

Colwyn Bay

09-02 22:00

abbey hey

3 : 3

Altrincham

09-02 22:00

Skelmersdale United

1 : 2

Handsworth Parramore

09-02 22:00

Buxton FC

3 : 2

Frickley Athletic

09-02 22:00

Whitley Bay

0 : 2

Newcastle Benfield

09-02 22:00

Sunderland RCA

0 : 0

Liversedge

09-02 22:00

Mossley

2 : 2

Northwich Victoria

09-02 22:00

Witton Albion

0 : 2

South Shields

09-02 22:00

Halesowen Town

0 : 3

Basford Utd

09-02 22:00

Boston Town

2 : 0

Hednesford Town

09-02 22:00

AFC Kempston Rovers

2 : 1

Wisbech Town

09-02 22:00

Loughborough Dynamo

1 : 3

Stourbridge

09-02 22:00

Market Drayton Town

1 : 5

Alvechurch

09-02 22:00

AFC Mansfield

4 : 0

Dunkirk

09-02 22:00

Soham Town Rangers

0 : 0

Westfields

09-02 22:00

Peterborough Sports

3 : 4

Stafford Rangers

09-02 22:00

Rushall Olympic

1 : 0

Potton United

09-02 22:00

Sutton Coldfield Town

0 : 2

Barwell

09-02 22:00

St Ives Town

1 : 0

Coalville

09-02 22:00

Grantham Town

2 : 1

Holbeach United

09-02 22:00

Haughmond

3 : 2

Matlock Town

09-02 22:00

Tividale

2 : 3

Rushden Diamonds XI

09-02 22:00

Lincoln United

0 : 1

Redditch United

09-02 22:00

Shepshed Dynamo

6 : 1

leek Town

09-02 22:00

Stratford Town

4 : 0

Newcastle Town FC

09-02 22:00

King's Lynn Town

4 : 1

Coleshill Town

09-02 22:00

Mickleover Sports

2 : 1

Hinckley United

09-02 22:00

Boldmere St. Michaels

0 : 3

Chasetown

09-02 22:00

Yaxley

0 : 1

Dereham

09-02 22:00

Brocton

2 : 4

Deeping Rangers

09-02 22:00

Maldon & Tiptree

3 : 3

Hayes Yeading United

09-02 22:00

Tilbury

0 : 1

Aylesbury United

09-02 22:00

North Leigh

2 : 2

Biggleswade Town

09-02 22:00

Hendon

1 : 1

Wingate Finchley

09-02 22:00

Beaconsfield SYCOB

0 : 2

Marlow

09-02 22:00

Colney Heath

3 : 0

Cockfosters

09-02 22:00

Berkhamsted Town

1 : 3

Slough Town

09-02 22:00

Clapton

0 : 3

Needham Market

09-02 22:00

Royston Town

2 : 0

Dunstable Town

09-02 22:00

Bedford Town

0 : 2

Lowestoft Town

09-02 22:00

Ware

2 : 1

Witham Town

09-02 22:00

Thurrock

1 : 1

Harlow Town

09-02 22:00

Hadley

2 : 3

FC Romania

09-02 22:00

Great Yarmouth Town

0 : 2

Chesham United

09-02 22:00

Hertford Town

1 : 1

Grays Athletic

09-02 22:00

Haringey Borough

1 : 1

Hitchin Town

09-02 22:00

Potters Bar Town

1 : 0

Bishop's Stortford

09-02 22:00

Gorleston

0 : 4

Barking

09-02 22:00

Arlesey Town

0 : 7

Heybridge Swifts

09-02 22:00

Hanwell Town

4 : 1

Brightlingsea Regent

09-02 22:00

St Margaretsbury

1 : 6

Kidlington

09-02 22:00

Cheshunt

2 : 0

Takeley

09-02 22:00

Haverhill Borough

0 : 8

Kings Langley

09-02 22:00

Enfield Town

2 : 1

Harrow Borough

09-02 22:00

Ashford Town

2 : 0

Corinthian-Casuals

09-02 22:00

Phoenix Sports

2 : 0

Eastbourne Town

09-02 22:00

Ramsgate

3 : 3

Egham Town

09-02 22:00

Margate

3 : 1

East Grinstead Town

09-02 22:00

Faversham Town

3 : 1

Tonbridge Angels

09-02 22:00

Crowborough Athletic

2 : 0

Sevenoaks Town

09-02 22:00

Dulwich Hamlet

3 : 1

Hastings United

09-02 22:00

Tooting Mitcham Unted

2 : 0

Merstham

09-02 22:00

Thamesmead Town

3 : 0

lewes

09-02 22:00

Herne Bay

3 : 1

Walton Casuals

09-02 22:00

Sudbury

1 : 1

Mildenhall Town

09-02 22:00

Metropolitan Police

3 : 2

Staines Town

09-02 22:00

Folkestone

3 : 2

Greenwich Borough

09-02 22:00

Dorking

3 : 2

Worthing

09-02 22:00

Horsham

6 : 0

Ashford United

09-02 22:00

Haywards Heath Town

2 : 2

Tunbridge Wells

09-02 22:00

Banstead Athletic

0 : 4

Glebe

09-02 22:00

Carshalton Athletic FC

5 : 3

Pagham

09-02 22:00

Leatherhead

6 : 0

Cray Valley PM

09-02 22:00

Erith Town

0 : 3

Burgess Hill Town

09-02 22:00

Hereford

8 : 0

Godalming Town

09-02 22:00

Banbury United

4 : 2

Tiverton Town

09-02 22:00

Bridport

1 : 1

Barnstaple Town

09-02 22:00

Gosport Borough

1 : 0

Bridgwater Town

09-02 22:00

Frome Town

2 : 1

AFC Totton

09-02 22:00

AFC Portchester

1 : 0

Dorchester Town

09-02 22:00

Farnborough

2 : 3

Salisbury

09-02 22:00

Odd Down

0 : 5

Weymouth

09-02 22:00

Tavistock

2 : 2

Taunton Town

09-02 22:00

Merthyr Town

6 : 1

Willand Rovers

09-02 22:00

Tuffley Rovers

0 : 5

Swindon Supermarine

09-02 22:00

Horndean

0 : 2

Bodmin Town

09-02 22:00

Paulton Rovers

1 : 0

Winchester City

09-02 22:00

Guildford City

1 : 3

Knaphill

09-02 22:00

Basingstoke Town

2 : 2

Hartley Wintney

09-02 22:00

Bideford AFC

5 : 1

Bishop·s Cleeve

09-02 22:00

Hamworthy United

1 : 5

Thatcham Town

09-02 22:00

Cinderford Town

2 : 1

Moneyfields

09-02 22:00

Andover

1 : 2

Cadbury Heath

09-02 22:00

FC Aylesbury

1 : 3

Leiston FC

09-03 21:00

Romulus FC

0 : 3

Kettering Town

09-03 22:00

Romford

0 : 1

Hornchurch

09-03 22:00

Baldock Town

4 : 3

Thame United

09-03 22:00

Littlehampton Town

2 : 2

Chipstead FC

Preliminary Round Replays

08-22 02:45

Beaconsfield SYCOB

3 : 1

Chalfont St Peter

08-23 02:45

AFC Kempston Rovers

4 : 1

Newport Pagnell Town

08-23 02:45

Horndean

3 : 0

Binfield

08-23 02:45

Wimborne Town

1 : 2

Andover

08-23 02:45

AFC Totton

5 : 0

Fleet Town

08-23 02:45

Faversham Town

2 : 1

AFC Croydon Athletic

08-23 02:45

Newhaven

1 : 4

lewes

08-23 02:45

Glebe

3 : 0

Deal Town

08-23 02:45

Hythe Town

1 : 3

Corinthian-Casuals

08-23 02:45

Shoreham

3 : 1

Colliers Wood Utd

08-23 02:45

Walton & Hersham

1 : 1

Carshalton Athletic FC

08-23 02:45

Sittingbourne

0 : 1

Pagham

08-23 02:45

Saffron Walden Town

3 : 4

Barking

08-23 02:45

Haverhill Borough

5 : 2

Ilford

08-23 02:45

Heybridge Swifts

6 : 1

Haverhill Rovers

08-23 02:45

Hullbridge Sports

1 : 1

St Margaretsbury

08-23 02:45

Peterborough Sports

2 : 2

Eynesbury Rovers

08-23 02:45

Spalding United

0 : 2

Wisbech Town

08-23 02:45

Belper Town

1 : 4

Lincoln United

08-23 02:45

Chasetown

2 : 0

Worcester City

08-23 02:45

Boldmere St. Michaels

5 : 0

Wolverhampton Casuals

08-23 02:45

Market Drayton Town

2 : 2

Sporting Khalsa

08-23 02:45

Burscough

0 : 3

Radcliffe Borough

08-23 02:45

West Didsbury & Chorlton

1 : 3

Northwich Victoria

08-23 02:45

City of Liverpool

8 : 2

Prescot Cables

08-23 02:45

Whitley Bay

3 : 1

Penrith AFC

08-23 02:45

Marske United

1 : 2

Scarborough

08-23 02:45

Kendal Town

4 : 1

Harrogate Railway

08-24 02:45

Romford

3 : 1

Stowmarket Town

08-24 02:45

Aylesbury United

4 : 1

Leverstock Green

08-24 02:45

Erith Town

3 : 3

Whyteleafe

08-24 02:45

Westfields

1 : 0

AFC Wulfrunians

08-24 02:45

Evesham United

2 : 3

Newcastle Town FC

08-24 02:45

Kidsgrove Athletic

2 : 0

Trafford

08-29 02:45

Maine Road

1 : 2

abbey hey

Preliminary Round

08-19 02:45

Prescot Cables

2 : 2

City of Liverpool

08-19 02:45

Cambridge City

1 : 0

Stamford

08-19 02:45

Potton United

2 : 0

AFC Dunstable

08-19 02:45

AC London

1 : 5

Egham Town

08-19 19:30

South Shields

3 : 1

Bridlington Town

08-19 22:00

Splott Albion

2 : 1

Newton Aycliffe

08-19 22:00

Sunderland RCA

4 : 0

Ashington AFC

08-19 22:00

Guisborough Town

1 : 5

Shildon AFC

08-19 22:00

Goole

1 : 2

Newcastle Benfield

08-19 22:00

Barnoldswick Town

2 : 1

Dunston UTS

08-19 22:00

Tadcaster Albion

0 : 1

Colne

08-19 22:00

Harrogate Railway

1 : 1

Kendal Town

08-19 22:00

Scarborough

1 : 1

Marske United

08-19 22:00

Consett AFC

4 : 0

Heaton Stannington

08-19 22:00

Penrith AFC

1 : 1

Whitley Bay

08-19 22:00

abbey hey

2 : 2

Maine Road

08-19 22:00

Sheffield FC

0 : 2

Ossett Town

08-19 22:00

Penistone Church

2 : 0

Litherland Remyca

08-19 22:00

Bamber Bridge

3 : 2

Brighouse Town

08-19 22:00

Frickley Athletic

2 : 1

Runcorn Town

08-19 22:00

Ramsbottom United

2 : 3

Liversedge

08-19 22:00

Pontefract Collieries

1 : 2

Skelmersdale United

08-19 22:00

Ashton Athletic

4 : 2

Runcorn Linnets

08-19 22:00

Parkgate

2 : 4

Handsworth Parramore

08-19 22:00

Trafford

2 : 2

Kidsgrove Athletic

08-19 22:00

Northwich Victoria

3 : 3

West Didsbury & Chorlton

08-19 22:00

Glossop North End

0 : 2

Mossley

08-19 22:00

Hyde Utd

4 : 2

Congleton Town

08-19 22:00

Ossett Albion A.F.C.

3 : 4

Droylsden

08-19 22:00

Colwyn Bay

3 : 0

Stocksbridge Park Steels

08-19 22:00

Radcliffe Borough

1 : 1

Burscough

08-19 22:00

leek Town

2 : 0

Cammell Laird

08-19 22:00

Sporting Khalsa

1 : 1

Market Drayton Town

08-19 22:00

Alvechurch

2 : 0

Hanley Town

08-19 22:00

Walsall

0 : 1

Tividale

08-19 22:00

Bedworth United

0 : 2

Haughmond

08-19 22:00

Rugby Town

2 : 3

Romulus FC

08-19 22:00

bromsgrove

3 : 4

Coleshill Town

08-19 22:00

Wolverhampton Casuals

2 : 2

Boldmere St. Michaels

08-19 22:00

Brocton

2 : 0

Gresley

08-19 22:00

Newcastle Town FC

1 : 1

Evesham United

08-19 22:00

AFC Wulfrunians

1 : 1

Westfields

08-19 22:00

Shepshed Dynamo

3 : 0

Kimberley Miners Welfare

08-19 22:00

Kirby Muxloe

0 : 2

Dunkirk

08-19 22:00

Oadby Town

1 : 3

Loughborough Dynamo

08-19 22:00

Hinckley United

4 : 1

Aylestone Park

08-19 22:00

Boston Town

3 : 2

Carlton Town

08-19 22:00

Lincoln United

0 : 0

Belper Town

08-19 22:00

Bottesford Town

4 : 1

Clipstone FC

08-19 22:00

Wisbech Town

2 : 2

Spalding United

08-19 22:00

Dereham

3 : 0

Corby Town

08-19 22:00

Staveley MW

0 : 1

Basford Utd

08-19 22:00

Barton Rovers

1 : 2

Deeping Rangers

08-19 22:00

Yaxley

5 : 3

Harborough Town

08-19 22:00

Holbeach United

6 : 1

Northampton ON Chenecks

08-19 22:00

Newport Pagnell Town

3 : 3

AFC Kempston Rovers

08-19 22:00

Arlesey Town

3 : 1

Desborough Town

08-19 22:00

Soham Town Rangers

3 : 2

Cogenhoe United

08-19 22:00

Wellingborough Town

0 : 4

Rushden Diamonds XI

08-19 22:00

Bedford Town

3 : 1

Swaffham Town

08-19 22:00

Bury Town

1 : 2

Tilbury

08-19 22:00

Bowers Pitsea

0 : 2

Haringey Borough

08-19 22:00

Maldon & Tiptree

5 : 1

Waltham Abbey

08-19 22:00

Hornchurch

2 : 0

Brentwood Town

08-19 22:00

Canvey Island

0 : 2

Witham Town

08-19 22:00

Clapton

2 : 0

Norwich United

08-19 22:00

Framlingham Town

0 : 1

Mildenhall Town

08-19 22:00

Haverhill Rovers

1 : 1

Heybridge Swifts

08-19 22:00

Newmarket Town

1 : 2

Ware

08-19 22:00

Tower Hamlets

0 : 4

Takeley

08-19 22:00

Brantham Athletic

3 : 6

Cheshunt

08-19 22:00

Stowmarket Town

1 : 1

Romford

08-19 22:00

Sudbury

4 : 0

Aveley

08-19 22:00

Ilford

1 : 1

Haverhill Borough

08-19 22:00

Hertford Town

4 : 1

hadleigh United

08-19 22:00

Great Yarmouth Town

1 : 0

Basildon United

08-19 22:00

Grays Athletic

2 : 0

Redbridge

08-19 22:00

Long Melford

1 : 2

FC Romania

08-19 22:00

Barking

0 : 0

Saffron Walden Town

08-19 22:00

Potters Bar Town

4 : 1

West Essex

08-19 22:00

Slimbridge

1 : 2

Cinderford Town

08-19 22:00

Flackwell Heath

1 : 2

Didcot Town

08-19 22:00

Chalfont St Peter

2 : 2

Beaconsfield SYCOB

08-19 22:00

Ashford Town

3 : 0

Wembley

08-19 22:00

Colney Heath

2 : 0

Shortwood United

08-19 22:00

Kidlington

1 : 0

Wantage Town

08-19 22:00

Swindon Supermarine

1 : 0

Northwood

08-19 22:00

Hayes Yeading United

1 : 0

Brimscombe Thrupp

08-19 22:00

Leighton Town

2 : 3

Tuffley Rovers

08-19 22:00

Chipping Sodbury Town

1 : 3

Bishop·s Cleeve

08-19 22:00

Leverstock Green

1 : 1

Aylesbury United

08-19 22:00

Southall

2 : 4

Hadley

08-19 22:00

FC Aylesbury

2 : 1

Cirencester

08-19 22:00

Uxbridge

0 : 4

Thame United

08-19 22:00

Hanwell Town

1 : 0

Longlevens

08-19 22:00

Highmoor Ibis

1 : 3

North Leigh

08-19 22:00

Cockfosters

3 : 0

Holmer Green

08-19 22:00

Pagham

1 : 1

Sittingbourne

08-19 22:00

Hollands & Blair

1 : 4

Crowborough Athletic

08-19 22:00

Whyteleafe

1 : 1

Erith Town

08-19 22:00

Carshalton Athletic FC

1 : 1

Walton & Hersham

08-19 22:00

Haywards Heath Town

2 : 0

South Park

08-19 22:00

Colliers Wood Utd

1 : 1

Shoreham

08-19 22:00

Sutton Common Rovers

1 : 2

Eastbourne Town

08-19 22:00

Corinthian-Casuals

1 : 1

Hythe Town

08-19 22:00

Deal Town

2 : 2

Glebe

08-19 22:00

Walton Casuals

3 : 1

Molesey

08-19 22:00

Ramsgate

3 : 1

Hanworth Villa

08-19 22:00

East Grinstead Town

3 : 2

VCD Athletic

08-19 22:00

Banstead Athletic

6 : 3

Loxwood

08-19 22:00

East Preston

0 : 8

Thamesmead Town

08-19 22:00

Chipstead FC

2 : 0

Horley Town

08-19 22:00

Tunbridge Wells

3 : 1

CB Hounslow United

08-19 22:00

Steyning Town

0 : 5

Phoenix Sports

08-19 22:00

Chertsey Town

1 : 3

Horsham

08-19 22:00

lewes

3 : 3

Newhaven

08-19 22:00

Sheppey United

0 : 2

Hastings United

08-19 22:00

Croydon Athletic

0 : 0

Faversham Town

08-19 22:00

Bracknell Town

0 : 4

Winchester City

08-19 22:00

Fleet Town

1 : 1

AFC Totton

08-19 22:00

Andover

3 : 3

Wimborne Town

08-19 22:00

Godalming Town

3 : 0

Farnham Town

08-19 22:00

AFC Portchester

3 : 1

Amesbury Town

08-19 22:00

Hamworthy United

4 : 1

Ascot United

08-19 22:00

Binfield

1 : 1

Horndean

08-19 22:00

Brockenhurst

1 : 5

Hartley Wintney

08-19 22:00

Salisbury

3 : 2

Fareham Town

08-19 22:00

Badshot Lea

0 : 3

Moneyfields

08-19 22:00

Laverstock & Ford

2 : 4

Knaphill

08-19 22:00

Alresford Town

0 : 2

Thatcham Town

08-19 22:00

Portland United

0 : 3

Paulton Rovers

08-19 22:00

Barnstaple Town

1 : 0

Clevedon Town

08-19 22:00

Tavistock

2 : 1

Shaftesbury Town

08-19 22:00

Bideford AFC

6 : 0

Wells City

08-19 22:00

Cadbury Heath

1 : 0

Yate Town

08-19 22:00

Bridgwater Town

1 : 0

Brislington

08-19 22:00

Hengrove Athletic

1 : 4

Bodmin Town

08-19 22:00

Willand Rovers

2 : 1

Bristol Manor Farm

08-19 22:00

Odd Down

1 : 0

Mangotsfield United

08-19 22:00

Taunton Town

3 : 0

Larkhall Athletic

08-19 22:00

Bridport

3 : 1

Street

08-19 22:00

Redhill

1 : 3

Ashford United

08-19 22:00

Greenwich Borough

4 : 1

Three Bridges

08-19 22:00

Eynesbury Rovers

1 : 1

Peterborough Sports

08-19 22:00

Birstall United

0 : 3

Cleethorpes Town

08-19 22:00

Grimsby Borough

4 : 1

Leicester Road

08-19 22:00

Southend Manor

2 : 3

Gorleston

08-20 22:00

Pickering Town

1 : 2

Clitheroe

08-20 22:00

Hallam

1 : 4

Atherton Collieries

08-20 22:00

Worcester City

1 : 1

Chasetown

08-20 22:00

Quorn

1 : 3

AFC Mansfield

08-20 22:00

St Margaretsbury

2 : 2

Hullbridge Sports

08-20 22:00

Baldock Town

3 : 1

North Greenford United

08-20 22:00

Crawley Green

2 : 3

Berkhamsted Town

08-20 22:00

Highworth Town

2 : 3

Marlow

08-20 22:00

Erith & Belvedere

1 : 4

Cray Valley PM

08-20 22:00

Cray Wanderers

2 : 3

Sevenoaks Town

08-20 22:00

Littlehampton Town

3 : 2

Eastbourne Town

08-20 22:00

Herne Bay

2 : 1

Chessington & Hook Utd.

08-20 22:00

Guildford City

4 : 0

Camberley Town

Extra Preliminary Round Replays

08-08 02:45

Tower Hamlets

1 : 0

Broxbourne Borough

08-09 02:15

Lancing

1 : 3

Chessington & Hook Utd.

08-09 02:30

Whitley Bay

4 : 1

Seaham Red Star

08-09 02:30

Hallen

1 : 4

Street

08-09 02:45

Verwood Town

3 : 3

Badshot Lea

08-09 02:45

CB Hounslow United

2 : 1

Rusthall

08-09 02:45

London Colney

2 : 4

Highworth Town

08-09 02:45

Peacehaven Telscombe

0 : 2

Newhaven

08-09 02:45

Bitton

0 : 1

Clevedon Town

08-09 02:45

Bournemouth FC

0 : 2

Knaphill

08-09 02:45

Blackfield Langley

1 : 2

Camberley Town

08-09 02:45

Haywards Heath Town

VS

Bedfont

08-09 02:45

AFC Uckfield

0 : 2

Colliers Wood Utd

08-09 02:45

Deal Town

4 : 1

Corinthian

08-09 02:45

Longlevens

5 : 1

Fairford Town

08-09 02:45

Risborough Rangers

2 : 2

Cockfosters

08-09 02:45

Basildon United

3 : 0

Walsham Le Willows

08-09 02:45

Biggleswade United FC

1 : 2

Potton United

08-09 02:45

Yaxley

4 : 2

Raunds Town

08-09 02:45

Northwich Victoria

2 : 0

Northwich Victoria

08-09 02:45

Presteigne St Andrews

2 : 2

Oadby Town

08-09 02:45

Rocester

0 : 3

bromsgrove

08-09 02:45

Highgate United

2 : 3

Tividale

08-09 02:45

Liversedge

5 : 3

Armthorpe Welfare

08-09 02:45

Stourport Swifts

2 : 3

Sporting Khalsa

08-10 02:30

Bishop Auckland

2 : 5

Consett AFC

08-10 02:45

Exmouth

1 : 2

Shaftesbury Town

08-10 02:45

Bridport

1 : 0

St Austell

08-10 02:45

Leyton Athletic

1 : 3

Framlingham Town

08-10 02:45

Quorn

3 : 0

Retford United

08-10 02:45

Ramhlun North FC

0 : 1

Marske United

08-16 02:30

Leverstock Green

5 : 3

Edgware Town

08-16 02:45

Waltham Forest

1 : 2

FC Romania

08-16 02:45

Erith Town

5 : 0

Rochester United

08-16 02:45

Radford

2 : 2

Boston Town

08-17 02:15

Guildford City

3 : 0

Newport IW

08-17 02:30

Littlehampton Town

2 : 1

Chatham Town

Extra Preliminary Round

08-05 02:45

Heanor Town

0 : 1

Aylestone Park

08-05 02:45

Potton United

0 : 0

Biggleswade United FC

08-05 02:45

Flackwell Heath

5 : 0

Burnham

08-05 02:45

Sholing FC

1 : 2

Alresford Town

08-05 03:00

Crowborough Athletic

2 : 0

Lingfield

08-05 19:30

Litherland Remyca

2 : 0

AFC Liverpool

08-05 21:00

Bracknell Town

3 : 0

Cowes Sports

08-05 22:00

Penrith AFC

2 : 1

West Auckland Town

08-05 22:00

Billingham Town

0 : 3

Pickering Town

08-05 22:00

Barnoldswick Town

3 : 1

Jarrow Roofing Boldon CA

08-05 22:00

Sunderland RCA

3 : 1

Garforth Town AFC

08-05 22:00

Shildon AFC

2 : 0

Morpeth Town

08-05 22:00

Consett AFC

3 : 3

Bishop Auckland

08-05 22:00

Washington

0 : 3

Dunston UTS

08-05 22:00

Bridlington Town

2 : 0

Billingham Synthonia

08-05 22:00

Newton Aycliffe

1 : 0

Chester-le-Street Town

08-05 22:00

Seaham Red Star

1 : 1

Whitley Bay

08-05 22:00

Thackley

3 : 4

Harrogate Railway

08-05 22:00

Guisborough Town

4 : 2

Stockton Town

08-05 22:00

Ashington AFC

1 : 0

Sunderland Ryhope CW

08-05 22:00

Newcastle Benfield

1 : 0

West Allotment Celtic

08-05 22:00

Splott Albion

2 : 0

Nelson

08-05 22:00

Team Northumbria

0 : 1

Heaton Stannington

08-05 22:00

Marske United

4 : 4

Ramhlun North FC

08-05 22:00

Squires Gate

0 : 4

Ashton Athletic

08-05 22:00

Cammell Laird

4 : 1

maltby main

08-05 22:00

Padiham

1 : 2

City of Liverpool

08-05 22:00

Pontefract Collieries

1 : 0

Alsager Town

08-05 22:00

Runcorn Town

3 : 2

Darwen FC

08-05 22:00

Northwich Victoria

2 : 2

Northwich Victoria

08-05 22:00

Congleton Town

4 : 2

New Mills

08-05 22:00

Irlam

1 : 2

abbey hey

08-05 22:00

Armthorpe Welfare

1 : 1

Liversedge

08-05 22:00

Parkgate

4 : 2

Barnton

08-05 22:00

Athersley Recreation

0 : 5

West Didsbury & Chorlton

08-05 22:00

Charnock Richard

3 : 4

Penistone Church

08-05 22:00

Maine Road

3 : 2

Winsford United

08-05 22:00

Runcorn Linnets

2 : 0

Hemsworth Miners Welfare

08-05 22:00

Hanley Town

4 : 1

Atherstone Town

08-05 22:00

Coventry United

1 : 2

Rugby Town

08-05 22:00

Sporting Khalsa

2 : 2

Stourport Swifts

08-05 22:00

AFC Wulfrunians

3 : 0

Shawbury Utd

08-05 22:00

Wolves

2 : 3

Haughmond

08-05 22:00

Tividale

1 : 1

Highgate United

08-05 22:00

Walsall

3 : 1

Whitchurch Alport

08-05 22:00

Coventry Sphinx

0 : 2

Boldmere St. Michaels

08-05 22:00

Daventry Town

0 : 1

Worcester City

08-05 22:00

Wolverhampton Casuals

7 : 0

Malvern City

08-05 22:00

Westfields

3 : 1

Bewdley Town

08-05 22:00

Coleshill Town

6 : 2

Team Wellington

08-05 22:00

bromsgrove

2 : 2

Rocester

08-05 22:00

Brocton

3 : 0

Cadbury Athletic

08-05 22:00

Kimberley Miners Welfare

2 : 5

Blaby Whetstone Athletic

08-05 22:00

Oadby Town

1 : 1

Presteigne St Andrews

08-05 22:00

Birstall United

3 : 0

South Normanton Athletic

08-05 22:00

Bottesford Town

6 : 0

Long Eaton United

08-05 22:00

Leicester Road

2 : 1

Sleaford Town

08-05 22:00

Dunkirk

2 : 1

Leicester Nirvana

08-05 22:00

AFC Mansfield

2 : 1

Hall Road Rangers

08-05 22:00

Kirby Muxloe

4 : 2

Barton

08-05 22:00

Staveley MW

2 : 1

Loughborough University

08-05 22:00

Retford United

1 : 1

Quorn

08-05 22:00

Clipstone FC

3 : 1

West Bridgford

08-05 22:00

Worksop Town

1 : 2

Hinckley United

08-05 22:00

Boston Town

2 : 2

Radford

08-05 22:00

Rainworth MW

0 : 1

Shepshed Dynamo

08-05 22:00

Harrowby United

0 : 3

Grimsby Borough

08-05 22:00

Biggleswade

1 : 4

Wisbech Town

08-05 22:00

Swaffham Town

3 : 1

Rothwell Corinthians

08-05 22:00

Raunds Town

1 : 1

Yaxley

08-05 22:00

Peterborough Northern Star

2 : 3

Deeping Rangers

08-05 22:00

Cogenhoe United

3 : 0

Godmanchester Rovers

08-05 22:00

Ely City

0 : 2

Holbeach United

08-05 22:00

Huntingdon Town

1 : 4

Newport Pagnell Town

08-05 22:00

Eynesbury Rovers

3 : 2

Thetford Town

08-05 22:00

Northampton Sileby Rangers

0 : 5

Harborough Town

08-05 22:00

Whitworths

0 : 4

Desborough Town

08-05 22:00

Fakenham Town

0 : 2

Wellingborough Town

08-05 22:00

Histon

0 : 1

Northampton ON Chenecks

08-05 22:00

Hoddesdon Town

1 : 2

Haverhill Rovers

08-05 22:00

Sawbridgeworth Town

0 : 3

West Essex

08-05 22:00

Enfield 1893

1 : 2

Haverhill Borough

08-05 22:00

Redbridge

3 : 1

Stansted

08-05 22:00

Takeley

3 : 1

Wivenhoe Town

08-05 22:00

Kirkley Pakefield

1 : 2

Saffron Walden Town

08-05 22:00

Southend Manor

1 : 0

Wroxham

08-05 22:00

Framlingham Town

0 : 0

Leyton Athletic

08-05 22:00

Broxbourne Borough

1 : 1

Tower Hamlets

08-05 22:00

Ilford

1 : 0

Woodbridge Town

08-05 22:00

FC Clacton

0 : 1

Clapton

08-05 22:00

hadleigh United

3 : 2

Sporting Bengal United

08-05 22:00

FC Romania

2 : 2

Waltham Forest

08-05 22:00

Hackney Wick

0 : 1

Long Melford

08-05 22:00

Felixstowe & Walton Utd

2 : 7

Brantham Athletic

08-05 22:00

Stanway Rovers

2 : 4

Gorleston

08-05 22:00

Hullbridge Sports

5 : 1

Ipswich Wanderers

08-05 22:00

Great Yarmouth Town

5 : 0

Diss Town

08-05 22:00

Newmarket Town

5 : 1

Great Wakering Rovers

08-05 22:00

Walsham Le Willows

2 : 2

Basildon United

08-05 22:00

Welwyn Garden City

2 : 4

North Greenford United

08-05 22:00

Cockfosters

1 : 1

Risborough Rangers

08-05 22:00

Holmer Green

4 : 0

AFC Hayes

08-05 22:00

Lydney Town

1 : 3

Wantage Town

08-05 22:00

Langford

1 : 9

Hadley

08-05 22:00

Stotfold

1 : 12

Berkhamsted Town

08-05 22:00

Woodley United

1 : 2

Tuffley Rovers

08-05 22:00

Southall

5 : 1

Harpenden Town

08-05 22:00

Fairford Town

1 : 1

Longlevens

08-05 22:00

Edgware Town

1 : 1

Leverstock Green

08-05 22:00

Chipping Sodbury Town

3 : 1

Brackley Town Saints

08-05 22:00

Leighton Town

4 : 0

Oxhey Jets

08-05 22:00

Windsor

1 : 4

Wembley

08-05 22:00

Brimscombe Thrupp

4 : 0

Sun Sports

08-05 22:00

Royal Wootton

1 : 2

Crawley Green

08-05 22:00

Colney Heath

1 : 0

Tring Athletic

08-05 22:00

Ardley United

1 : 3

Baldock Town

08-05 22:00

Corinthian

2 : 2

Deal Town

08-05 22:00

Hassocks

2 : 3

Hollands & Blair

08-05 22:00

Sheppey United

3 : 2

AFC Croydon Athletic

08-05 22:00

Sutton Common Rovers

3 : 1

Canterbury City

08-05 22:00

Newhaven

0 : 0

Peacehaven Telscombe

08-05 22:00

Colliers Wood Utd

2 : 2

AFC Uckfield

08-05 22:00

Chessington & Hook Utd.

2 : 2

Lancing

08-05 22:00

East Preston

2 : 1

Saltdean United

08-05 22:00

Hailsham Town

1 : 8

Redhill

08-05 22:00

Loxwood

3 : 1

Holmesdale

08-05 22:00

Tunbridge Wells

1 : 0

Beckenham Town

08-05 22:00

Walton & Hersham

7 : 0

Mile Oak

08-05 22:00

Sevenoaks Town

3 : 1

Broadbridge Heath

08-05 22:00

Hanworth Villa

5 : 0

Bedfont & Feltham

08-05 22:00

Glebe

1 : 0

Lordswood

08-05 22:00

Whitstable Town

2 : 3

Croydon Athletic

08-05 22:00

Worthing United

2 : 4

Steyning Town

08-05 22:00

Arundel

0 : 4

Pagham

08-05 22:00

Horley Town

5 : 1

Raynes Park Vale

08-05 22:00

Abbey Rangers

1 : 3

Cray Valley PM

08-05 22:00

Eastbourne Town

2 : 1

Bearsted

08-05 22:00

Spelthorne Sports

1 : 3

Chertsey Town

08-05 22:00

Rochester United

1 : 1

Erith Town

08-05 22:00

Erith & Belvedere

4 : 0

Wick

08-05 22:00

AC London

3 : 2

Crawley Down Gatwick

08-05 22:00

Chatham Town

1 : 1

Littlehampton Town

08-05 22:00

Little Common

1 : 2

Eastbourne Town

08-05 22:00

Haywards Heath Town

--

Bedfont

08-05 22:00

Horsham YMCA

0 : 2

Three Bridges

08-05 22:00

Thatcham Town

5 : 0

Petersfield Town

08-05 22:00

Christchurch

1 : 5

AFC Portchester

08-05 22:00

Farnham Town

3 : 2

Fawley

08-05 22:00

Hamworthy United

4 : 1

Bemerton Heath Harleq.

08-05 22:00

Team Solent

2 : 5

Brockenhurst

08-05 22:00

Bashley

2 : 4

Fareham Town

08-05 22:00

Amesbury Town

4 : 0

Eversley & California

08-05 22:00

Camberley Town

0 : 0

Blackfield Langley

08-05 22:00

Whitchurch United

0 : 3

Laverstock & Ford

08-05 22:00

Ringwood Town

0 : 6

Ascot United

08-05 22:00

Binfield

4 : 3

Chichester City

08-05 22:00

Horndean

2 : 1

Melksham Town

08-05 22:00

Knaphill

0 : 0

Bournemouth FC

08-05 22:00

Newport IW

2 : 2

Guildford City

08-05 22:00

Godalming Town

2 : 1

Westfield (Surrey)

08-05 22:00

Lymington New Milton

0 : 2

Andover

08-05 22:00

Clevedon Town

2 : 2

Bitton

08-05 22:00

Cadbury Heath

4 : 1

Longwell Green Sports

08-05 22:00

Plymouth Parkway

0 : 1

Portland United

08-05 22:00

St Austell

1 : 1

Bridport

08-05 22:00

Wells City

2 : 1

Cribbs

08-05 22:00

Shaftesbury Town

0 : 0

Exmouth

08-05 22:00

Shepton Mallet

1 : 4

Tavistock

08-05 22:00

Buckland Athletic

2 : 3

Bodmin Town

08-05 22:00

Cheddar

0 : 2

Willand Rovers

08-05 22:00

Wellington AFC

1 : 3

Hengrove Athletic

08-05 22:00

Street

1 : 1

Hallen

08-05 22:00

Brislington

6 : 1

Sherborne Town

08-05 22:00

Bridgwater Town

5 : 2

Keynsham Town

08-05 22:00

Bradford Town

3 : 4

Odd Down

08-06 21:00

Barkingside

0 : 4

Stowmarket Town

08-06 21:00

Rusthall

0 : 0

CB Hounslow United

08-06 22:00

AFC Emley

0 : 3

Burscough

08-06 22:00

Hallam

3 : 0

Bootle

08-06 22:00

Widnes

0 : 5

Handsworth Parramore

08-06 22:00

St Margaretsbury

3 : 2

Burnham Ramblers

08-06 22:00

Highworth Town

1 : 1

London Colney

08-06 22:00

Highmoor Ibis

3 : 1

Buckingham Town

08-06 22:00

Epsom & Ewell

1 : 2

Banstead Athletic

08-06 22:00

Badshot Lea

1 : 1

Verwood Town

08-09 02:45

Haywards Heath Town

5 : 2

Bedfont